27 października 2014 - Huzar

Homilia 26 października 2014. Będziesz kochał

Kontynuujemy. Magda rysuję, ja mówię. To jest ciekawe. Nawet nie wiecie, jak ona potrafi rysować na studiach. A tu zamienia się w coś totalnie prostego i “dziewczyńskiego”. Czekam więc po Mszy w zakrystii aż mi pokaże to, co ją ruszyło. I cieszę się, choć ja bym rysował coś zupełnie innego 🙂

Kazania

Komentarze

  • Avatar Gośka pisze:

    Największa zagadka ludzkości, a przynajmniej moja: co zrobić, żeby pragnienia nie przyćmiewał fałsz, wtedy, kiedy cały świat wokół zaprzecza miłości i jej odmawia, albo ją imituje. Bo Bóg działa, ale jeśli jest się tchórzem samym siebie pozbawiającym prawdy, leniwym i przyklaskującym, to “nara” – można siedzieć w pokoju i na bolesnych rozmyślaniach spędzić życie. Widzenie okropności świata powinno pomagać miłości w jej rozpoznawaniu, tego bym chciała dla siebie i życzyła wszystkim słuchającym tego, bo jeśli chcą słuchać, to chyba skłaniają się ku takiemu właśnie pragnieniu – jasnego widzenia rzeczywistości, gdzie człowiek jest dla człowieka, a nie przeciw niemu.
    Dzięki za to nagranie, bardzo w czas 😉

  • Avatar Beata pisze:

    Bywały chwile,że tak bolał brak Tej Miłości(doświadczenia jej),że wyłam za nia zwijając się z bólu..wydaje sie,że nie da się bez niej dalej życ..Bóg przynosi ulgę…chyba to wtedy jest Ta Miłość..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *