27 października 2014 - Huzar

Homilia 26 października 2014. Będziesz kochał

Kontynuujemy. Magda rysuję, ja mówię. To jest ciekawe. Nawet nie wiecie, jak ona potrafi rysować na studiach. A tu zamienia się w coś totalnie prostego i “dziewczyńskiego”. Czekam więc po Mszy w zakrystii aż mi pokaże to, co ją ruszyło. I cieszę się, choć ja bym rysował coś zupełnie innego 🙂

Kazania

Komentarze

  • Avatar Gośka pisze:

    Największa zagadka ludzkości, a przynajmniej moja: co zrobić, żeby pragnienia nie przyćmiewał fałsz, wtedy, kiedy cały świat wokół zaprzecza miłości i jej odmawia, albo ją imituje. Bo Bóg działa, ale jeśli jest się tchórzem samym siebie pozbawiającym prawdy, leniwym i przyklaskującym, to “nara” – można siedzieć w pokoju i na bolesnych rozmyślaniach spędzić życie. Widzenie okropności świata powinno pomagać miłości w jej rozpoznawaniu, tego bym chciała dla siebie i życzyła wszystkim słuchającym tego, bo jeśli chcą słuchać, to chyba skłaniają się ku takiemu właśnie pragnieniu – jasnego widzenia rzeczywistości, gdzie człowiek jest dla człowieka, a nie przeciw niemu.
    Dzięki za to nagranie, bardzo w czas 😉

  • Avatar Beata pisze:

    Bywały chwile,że tak bolał brak Tej Miłości(doświadczenia jej),że wyłam za nia zwijając się z bólu..wydaje sie,że nie da się bez niej dalej życ..Bóg przynosi ulgę…chyba to wtedy jest Ta Miłość..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *